PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596083}
5,6 2 529
ocen
5,6 10 1 2529
Kop głębiej
powrót do forum filmu Kop głębiej

Właśnie wróciłem z przedpremierowego pokazu w kinie Muranów. Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony niechęć by przykrym słowem uraczyć znajomych z planu, którzy zaprosili, z drugiej jednak chciałoby się - przy zachowaniu wszelkiego obiektywizmu - oddać klimat i charakter, płodu X muzy. Szanuję wszystkich aktorów kreujących owo dzieło oraz pracę całej ekipy, bo tu film nie zawodzi. Fabuła jednakże jest trywialna a scenariusz niezbyt lotny. Zdaję sobie sprawę, że przy doborze mega gwiazd, obraz mógłby wzbudzić przynajmniej zaciekawienie a tak... przecierpiałem jakoś do końca, licząc na niebanalną puentę. Niepowalający koniec wieńczy dzieło, które w tym przypadku od samego początku przynudza. Ot kolejna, polska, mało ambitna komedyjka jaką każdy z czytających ten post, mógłby z powodzeniem wyskrobać na kolanie w przerwie na lunch. Polecam poczekać na emisję telewizyjną, w razie braku lepszych zajęć.

trumpeter

Dziękuję. Bardzo pomocna mini recenzja. Właśnie uchroniłeś mnie przed zmarnowaniem 1 godziny 26 minut. W to miejsce obejrzę pewnie coś innego, może coś bardziej godnego uwagi :) Zastanawia mnie tylko ocena filmu - 8,7 rewelacyjny??

trumpeter

Powiedziałbym tak: świetne podsumowanie filmu - nic dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones