PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596083}
5,6 2 529
ocen
5,6 10 1 2529
Kop głębiej
powrót do forum filmu Kop głębiej

opsesje szołajskiego

ocenił(a) film na 1

szambo jakby palikot to skleił,,i nie dziwi,że za granicą plują na nas skoro sami to robimy,dziwi mnie,że tak łatwo w gówo wszedł kłosowski i karkoszka też, p. karkoszka straciła pani u mnie, dlatego piszę z małej litery,już Mickiewicz przestrzegał wara od Maryi, w swoje ślepia niech pani wkłada co chce,pajac kłosowski to pajac ale pani była dla mnie Kimś po Gościu oczekiwanym i nie tylko,szołajskiemu kontakty z kozą żle wychodzą,żeby to gówno zobaczyć musiałem się wykłócić z bileterką w kinie Femina bo nikt tego nie ogląda i byłem jeden,i dopiero kierownik pozwolił wyświetlić

klcw57

Kolego najwięcej jadu, nienawiści i pogardy do rodaków mają właśnie tzw. patrioci i katolicy spod znaku PIS, którzy mieszają z błotem polski rząd wybrany w demokratycznych wyborach. Ludzie dla których równe prawa dla wszystkich nie istnieją choć mają w nazwie partii prawo oraz sprawiedliwość. Warto wspomnieć także o poddańczej postawie naszych polityków (o prawa do lewa) względem Watykanu i USA. Nic dziwnego że nas nie szanują skoro sami się nie szanujemy.

ocenił(a) film na 1
komarrek27

to co napisałeś jest dowodem na to ,ze masz mózg komara,i co te twoje mądrości mają wspólnego z filmem,i jak wszystko sprowadzasz do PIS-u i Watykanu to tylko do psychiatry.to wszystko

ocenił(a) film na 8
klcw57

Jak z ust takiego półgłówka jak ty, leje się szambo, jak rzuca gównem, jak bełkocze w kalekiej polszczyźnie bez użycia dużych liter i znaków przestankowych, jak ubliża aktorom, zamiast odnieść się do treści filmu, to znaczy, że warto ten film zobaczyć. A jak ci się wydaje, że wszyscy muszą klękać przed Maryją, to zmień portal- na ten toruński

ocenił(a) film na 1
ronin29

uklękniesz,nie tacy jak ty klękali,a z dużej litery piszę o tych, którzy na to zasługują,daleko ci do Ronina

ocenił(a) film na 8
klcw57

Jak ci proboszcz w dzieciństwie wpoił pewien zasób pojęć oderwanych od rzeczywistości i logiki, nie znaczy, że każdy musi wierzyć w te same baje, i nie każdemu odpowiada życie na kolanach i w stadzie innych "owieczek"... Nie patrz na innych okularami tatki doktora dyrektora z Torunia, bo to już nie jest mile widziane w normalnym świecie.
Pisanie nazwiska kogoś z małej litery wygląda jak szczekanie ratlerka - słychać jazgot, ale ugryźć nie ugryzie. Bełkot, niezborność i prymitywny język, jakim się popisałeś w pierwszym poście, wskazuje, że raczej nie znasz zasad gramatyki i pisowni. Średnio inteligentny człowiek potrafił by znaleźć jakieś argumenty na potwierdzenie swoich tez, a nie szlam myślowy typu "gówno"

ocenił(a) film na 1
ronin29

zobaczysz,że uklękniesz,poczekaj niech się tylko nowotwór zjawi i zacznie zjadać i zostaną 3 miesiące,nie takich widziałem "twardzieli",leczę już prawie 28 lat,dla mnie koniec tematu,i przestań sobie gębę wycierać kimkolwiek,a o.Rydzykowi możesz - jak ci pozwoli - buty czyścić!!!!!

ocenił(a) film na 8
klcw57

Tylko ci, co im kościelni namieszali w głowach, kręcą się jak gówno w przerębli i powtarzają "jak trwoga to do Boga" i skomlą o szamana z kadzidłem. Ludzie z jajami i z charakterem nie potrzebują sztucznych pociech- jak prof Religa. Więc piekłem i śmiercią nie strasz, bo monopolu na godne życie i godną śmierć watykańska mafia nie miała i niema. Z tym tematem każdy musi zmierzyć się sam. I martw się raczej o siebie, byś nie zwątpił w ten cudaczny zestaw bajek i czarów, w które wierzysz...
Od czyszczenia butów to Rydzyk ma swoje podnóżki, czy takich jak ty. Dla mnie to oszust, złodziej, psychol i cham - więc w sam raz nadaje się na idola polskich oszołomów.

ronin29

W punkt! Nic dodać, nic ująć. Tak trzymaj Ronin :)

klcw57

NIe lubie generalizowac i uogólniać, ale dość często Ci, którzy bardzo mocno zaznaczają swoją przynależność do danej wiary, nie mając argumentów - besztają i mieszają zupełnie niesłusznie z błotem, zamiast logicznie odpowiedzieć na zadane kwestie. Skąd tyle jadu?

Sonny_C

skąd, nie wiem, pewnie z frustracji, że każdy normalny człowiek woli porozmawiać rzeczowo i wymienić sie argumentami, niz w co drugim słowie słuchać cyt: 'szambo jakby palikot to skleił., tak łatwo w gówo wszedł kłosowski,szołajskiemu kontakty z kozą żle wychodzą,żeby to gówno zobaczyć'. Poziom rozmówcy istotnie wskazuje,że szkoda więcej tracić czasu,klcw57 i ronin29 . Po co KARMIĆ TROLLA????

filmweb2011_filmweb

Czasem powinno się troche tego czasu potracić, żeby chociaz potomni na tym skorzystali i nauczyli sie kogo omijać. A tak poza tym, pan klcw chyba zapomniał ze robienie szumu wokół czegoś, tylko dostarcza mu popularności,

klcw57

"Opsesje"....to masz Ty....bo jeśli mowa o oBsesjach to ja takowe posiadam ,kiedy czytam takie wypociny.Bez obrazy.

klcw57

No cóż, zaglądam, bo widzę 11 postów, a tu jak zawsze - jeden pacan z drugim dyskutują o jadzie, proboszczu, pisiorach i platfusach... No i nadal nie wiem, czy warto obejrzeć i jak z warsztatem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones