PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 813
ocen
3,1 10 1 27813
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

To jest parodia prawda ? Tego nikt nie na kręcił na serio prawda ? ...

oOPasiakOo

To jest film wzorowany na horrorach klasy b z lat 80’. Nie wszyscy to kumają.

mordercaprezydenta

Nie wszyscy kumają? Jeśli nie widzialo się w życiu horroru klasy B to rzeczywiscie można pomyśleć ze tak to ma wyglądać. Ale to jest jak słusznie oOPasiakOo okresliła parodia. Daleko temu do horroru klasy B

ocenił(a) film na 5
oOPasiakOo

Prawda. Brawo! Należy Ci się nagroda.

ocenił(a) film na 7
oOPasiakOo

To jest Slasher

oOPasiakOo

Akurat prawda xd

ocenił(a) film na 6
oOPasiakOo

Tak geniuszu, to komedia/parodia :D chyba nikt nie pomyślał, że to na serio...prawda?

Rafii96

Prawda xD

ocenił(a) film na 1
Rafii96

Mam nadzieję, że 96 w nicku nie oznacza, że masz 25 lat. Najpierw przeczytaj co to jest parodia, potem co to jest pastisz. Potem rób publicznie z siebie idiotę.

ocenił(a) film na 5
oOPasiakOo

Przecież to SLASHER

Klaudia_Yellow

a wiesz czym jest SLASHER? to gatunek HORRORU. Czyli nie, nie komedia, nie parodia, ani nic co by usprawiedliwiało taki gniot. Doedukujcie się dzieciaki, bo aż przykro się to czyta.

ocenił(a) film na 5
Candy_Perfume_Girl

Proszę sobie przeczytać jednak ponownie definicje

Klaudia_Yellow

dziewczynko ja definicję mam w małym palcu, ale jeśli potrzebujesz to ty ją przeczytaj ponownie (a zdecydowanie potrzebujesz). Nawet twoja interpretcja tej definicji nie jest w stanie obronić tego gniotu, nie rozumiem jak w ogóle mogła powstać jego druga część. Chyba że jego grupą odbiorców są 9latki.

ocenił(a) film na 5
Candy_Perfume_Girl

"dziewczynko" ? Serio? Widzę, że kultura osobista u Pani leży więc nie będę się wdawać już w dyskusję na takim niskim poziomie. Pozdrawiam

Klaudia_Yellow

Jeśli kradniesz celebrytom zdjęcia z internetu, żeby używać jako swoje i nie znasz podstawowych definicji słów, którymi się posługujesz to wnioskuję, że jesteś dziewczynką. A swoim komentarzem „o niskim poziomie” tylko to potwierdzasz, to najłatwiejszy argument do użycia (i bezpodstawny) kiedy chce się uciec przez dyskusją, bo zwyczajnie nie ma się merytorycznych argumentów :) także dobrze, że się zegnasz, nie będziesz przynajmniej tracić mojego czasu.

ocenił(a) film na 5
Candy_Perfume_Girl

Dopiero jak wytknęłam brak kultury to zaczęłaś jakoś normalnie odpowiadać więc jednak coś jest na rzeczy. Daj już spokój, zaparz sobie herbatę i miłego wieczoru bo widzę, że nie tylko na mnie tu "tracisz czas" ;)

Candy_Perfume_Girl

Rzeczywiście, coś co się nie wpisuje w określony gatunek to od razu gniot.

fanthomas

Zdecydujcie się, albo bronicie filmu bo to określony gatunek albo nagle nie wpisuje się w żaden ;) I absolutnie slashery to nie gnioty, TEN FILM to gniot.

Candy_Perfume_Girl

Nareszcie ktos normalny na tym portalu milenium . Doklanie jak piszesz . Czego to ma byc parodia?? Kto pisze takie scenariusze???

ocenił(a) film na 2
oOPasiakOo

To jest parodia, tylko, że nieudana parodia.

ocenił(a) film na 5
oOPasiakOo

Tak. To jest komedia z elementami gore i horroru. Nie żaden poważny horror.

ocenił(a) film na 2
oOPasiakOo

To wyglądało jakby za scenariusz i reżyserię odpowiadali uczestnicy weekendowego kursu filmowego.

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 8
oOPasiakOo

Tak :D Co to w ogóle za pytanie?

ocenił(a) film na 2
oOPasiakOo

lubię filmy typu gore jak brain dead lub zombie ss. Ten tutaj Polski gniot takim właśnie filmem właśnie mialbyc jednak zamiast nutki ironi i w sumie dziwnej lekkosci, mamy nudę nudę i jeszcze raz nude. Nie polecam

ocenił(a) film na 7
oOPasiakOo

Serio pytasz...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones