Andrzej GrabowskiI

7,7
60 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

Ten aktor pasuje mi tylko do roli bezrobotnego alkoholika. Reszta jego ról to porażka i nieporozumienie.

zielonykojot

Z tą zapitą mordą i sadłem ala Boczek, nie musi się charakteryzować

Hans_Kloss

Hehe, nawet głos ma jak dziad.

zielonykojot

piszesz tak bo jak większość osób pierwszą ( i w Twoim przypadku pewnie jedną z nielicznych) ról jakie widziałeś/aś to ferdek kiepski. Tak złudnie działają stereotypy my dear

dzikudzina

Widziałem wiele ról Ferdka i własnie na tej podstawie stwierdzam, że pasuje do niego tylko rola pijaka, bezrobotnego. Uważam, że bardzo dobrze wciela się w tą rolę. Pasuje do niej jego wygląd i głos.

zielonykojot

pasuje, owszem :-P i brzuszek typowego smakosza piwa. Ale nie gadaj, że nie nadaje się do innych ról świetnie gra policjantów a i jako ksiądz się sprawdza. Dobrze gra zmarnowanych życiem podstarzałych facetów, no ale rola w Kiepskich kultowa to fakt

dzikudzina

Tak właśnie konwersuje się z kobietami. Najpierw stawiacie rozmówcy jakiś zarzut, a potem karzecie się mu z niego bronić. Tak było właśnie w Twoim przypadku. Na starcie zakładasz, że nie oglądałem filmów , w którym występował ten aktor. xD

zielonykojot

Ale kochany ja się wcale nie karzę bo nie mam za co się karać :-) "filmów w którym" też jakoś niezbyt po polsku.
A tak poważnie to wcale nie zakładam, że nie oglądałeś innych filmów, tylko śmiem twierdzić, że dorobek tego aktora jest dużo bogatszy niż tylko rola żula Ferdka. Ale to moje zdanie. pozdrawiam

dzikudzina

A ja nie twierdzę, że grał tylko jedną rolę, lecz że tylko do jednej roli wg mnie pasuje xD. No ale wybaczam Tobie, w końcu jesteś kobietą, masz prawo wielu rzeczy po prostu nie ogarniać rozumkiem :)

zielonykojot

przynajmniej znam ortografię:P

dzikudzina

Marne pocieszenie ;p

dzikudzina

...ale nie zaczynasz zdania z dużej litery i nie stawiasz kropy na końcu owego zdania... także kaleczysz pisownie.

zielonykojot

Mówisz o kolesiu który genialnie zagrał w wszystkim w czym grał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones