Andrzej GrabowskiI

7,7
60 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

To dziwne, że aktorzy popierają tych polityków, którzy najwięcej pieniędzy pchają w marketing polityczny i wizerunek. Bo przecież zdawałoby się, że aktor zdemaskuje innego aktora. Tymczasem jest inaczej - dany polityk odegra wielkiego bohatera i męża stanu i już ma poparcie aktorów.

Wydaje mi się, że to może być działanie instynktowne i nieświadome. Taki aktor jak widzi kogoś kto świetnie gra, z racji fachu uważa taką osobę za godną uwagi (podobnie jak kulturysta który podziwia kogoś o dużych mięśniach) - stąd aktorzy popierają innych aktorów, stąd np pan Grabowski popiera PO które przecież zbiera elektorat wyłącznie na wizerunku (bo względem własnego programu działa nierzadko odwrotnie, co ich elektoratu nie rusza, co potwierdza, że program ich nic nie obchodzi a etykietka "pięknej, przyszłościowej partii")

No ale czego spodziewać się po aktorach, raczej mało który czyta cokolwiek poza scenariuszami...

MegaSzczota

A którzy politycy są właściwi?

mlody969

rok po przedstawieniu ciekawego zagadnienia dostaję odpowiedź próbującą sprowadzić rozmowę do typowej przepychanki pis vs po... -_- to już lepiej nie odpisujcie ludziska

MegaSzczota

Jeżeli temat wisi na forum, nie jest zablokowany to nie wiem dlaczego miałbym nie odpisywać. Niektóre tematy mają historię kilkuletnią i nikt nie widzi w tym problemu. Nie wiem też w którym miejscu próbowałem sprowadzić rozmowę do przepychanki pis vs po

mlody969

nigdzie nie napisalem ze nie wolno odpisywać na stare tematy. A co do tego drugiego - po prostu takie mam przeczucie jeśli nawet słowem nie zostało wspomniane nic nt tego co opisałem.

MegaSzczota

w polsce nie zauważyłam występowania właściwych polityków niestety. to gatunek zagrożony wymarciem na tych terenach już niestety nieobecny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones