Andrzej GrabowskiI

7,7
61 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

To co Grabowski zrobił w Pitbullu przerasta 95% polskich aktorów o lata świetlne. Genialna kreacja. Początkowo oglądając Pitbulla wciąż widziałem Ferdka Kiepskiego przed oczami, ale z biegiem czasu zacząłem widzieć genialnego Gebelsa. Na zawsze Grabowski będzie mi się kojarzył z tą właśnie rolą. Powinien Oskara za to dostać.

Xsaav

Popieram. Geniusz kreacja!

Xsaav

zgadzam się

Xsaav

W Odwróconych też świetnie zagrał bandziora Kowala.

Xsaav

popieram role "Gebelsa" i "Kowala" genialne, ma facet duży potencjał zarówno do ról komediowych jak i dramatycznych

Xsaav

Aktor nieprzeciętny zgadzam się jak na Polskie warunki to naprawdę wielka postać kina!

Xsaav

Częściowo masz rację ale rola Metyla (Krzysztof Stroiński) przebiła Gebelsa w Pitbullu.

pomponik86

a rolą życia Grabowskiego to Ferdek Kiepski , i uważam że to Stroiński 100 razy lepiej zagrał od Grabowskiego, bo Stroiński to świetny aktor uwielbiam go za Leszka w daleko od szosy i zawsze dla mnie będzie Leszkiem.

pomponik86

Oczywiście. Stroiński przy Grabowskim to jak Marlon Brando przy Małaszyńskim. Nigdy nie byłem i już chyba nie będę fanem Grabowskiego. Rola Goebelsa jak dla mnie wybitna nie była nawet w promilu. Po prostu każdy go znał z roli idioty-Kiepskiego a ta "wybitność" wychodzi ze zwykłego kontrastu. Bo zagrał po prostu na smutno. Ale bez fajerwerków. Ot tak, smutny był i na smutno gadał. Sory ale tak to każdy absolwent szkoły teatralnej umie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones