Andrzej GrabowskiI

7,7
60 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

kogoś kto udzielił tym czy innym poparcia politycznego jego prawo popierać PO bo mamy demokrację jednak na tego Bronka zagłosowało kilka milionów ludzi i trzeba mieć do nich szacunek.
PS. ja nie głosowałem na PBK ale szanuję wybór innych czy słuszny czy nie to nie mnie to osądzać!

patryk_B

Zgadzam się trochę z Tobą, jednak ja lubiłem pana Andrzeja za to dobrze podkładał głosu w moich ulubionych filmach Disney'owskich, a teraz wstawił się za PO. I co na Disney Wiki mam napisać? Że jest za PO?

Andrzejcoolziomek

Ciebie pochlastały miecze czy jak? Twoja wypowiedź ni trochu nie brzmi logicznie. "Zgadzam się trochę z Tobą... ...ulubionych filmach Disney'owskich (:O) ...a teraz wstawił się za PO. I co na Disney Wiki mam napisać? Że jest za PO?" - totalny M I N D F U C K człowieku.

SzEwCzU

Ładnej trochę do mnie.

patryk_B

Też się zgadzam, mam gdzieś to za kim głosuję i kogo popiera. Aczkolwiek każdy będzie lepszy od PiS i takie moje zdanie......
Cenię go jako aktora, oraz cenię go jako zwykłego człeka.

MaXXi

ot logika lewacka masz gdzieś kto na kogo głosuje aby nie był to PIS , żenada straszny z Ciebie głupek , gdyby nie PIS to juz twoja dupa zajmowali by sie bracia musliny buahahaah

normalny77

Kolego, jak pis to nie jest "lewactwo" w najczystszej postaci to ja jestem Maria Teresa...

normalny77

Dla kręgów PIS wszystko co jest przeciwko PIS jest lewackie. A pomysły typu dotowanie kopalń, 500+, nowe podatki, ograniczenia handlu i zamiłowanie do własności państwowej to niby co to jest? Przecież to najbardziej socjalistyczny program gospodarczy ze wszystkich partii w obecnym parlamencie.

mlody969

"Dotowanie kopalń". Nie miel ozorem o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia. Donek z chęcią by je sprzedał za grosze, gdyby nie dostał od Jarka po łapach. Kopalnie generują miliardowe zyski, panie ekonomisto spod monopolowego.

Brehen

To dlatego w latach 1990-2016 górnictwo dostało 81 mld dotacji?
http://m.greenpeace.org/poland/PageFiles/762267/UkrytyRachunek2017_web.pdf

mlody969

A ile kopalnie wpompowały w budżet państwa? Nie odebrali nawet połowy tego co wyssały z nich podatki. Nie mamy zaplecza energetycznego, dlatego np. żabojady tak torpedują polski węgiel jakimś lamentem o skażeniu środowiska ( zaledwie 2 procent ich energii powstaje z kopalin). A zielone ludziki łykają to jak pelikany.

Brehen

No ile? Jakieś dane z fachowych źródeł?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brehen

Źródłem nie jest "strona zielonych" tylko think-thank WiseEuropa. Strona zielonych jest jedynie serwerem na którym publikacja została zamieszczona. Jakbyś pisał bibliografię to jako źródło podasz publikację i autorów, czy adres biblioteki?

Co do cen narzuconych przez sojuszników to niestety, ale myślisz starym systemem. Węgiel można kupić na wolnym rynku. Poza tym nie powinieneś porównywać samej ceny, a KOSZT. Co z tego że polskie kopalnie zaoferują węgiel po niższych cenach, jeżeli do tych kopalń musisz miliardy dopłacać? To tak jakbyś za 15 zł kupił bon na 10 zł.

A cena węgla oferowana przez polskie kopalnie powinna nawiązywać do stawek rynkowych, powinna przynosić zysk kopalniom, a nie dziwacznie postrzeganemu narodowemu interesowi.

Jeżeli chodzi o przyszłość to energetyki jądrowej się nie uniknie.

normalny77

I co, obywatelu "normalny", w 2020 roku dalej to samo zdanie o PiSowskich "obrońcach polskości"?...

patryk_B

Oczywiście że masz racje
Mam w Dupie to kogo popiera.
Dla mnie jest świetnym Aktorem, który zagra każdą role... i tyle w temacie.

Kaoq1234

Cóż, problem w tym, że tzw. "celebryci" aktorzy, piosenkarze itd. nie powinni publicznie okazywać swoich sympatii politycznych.Niby mają do tego prawo, ale to jest bardzo kruchy temat, bo z jednej strony, mamy taki kraj, że potrafimy się szczerze nienawidzić, za popieranie określonej partii, więc mogą sobie oni tylko zaszkodzić, a z drugiej strony, ludzie bywają podatni na takie sugestie, nie wszyscy, ale jakaś część i to też ma później wpływ, na określone decyzje.Myślicie, że dlaczego zatrudniają aktorów itp. do reklam? Znana twarz, tym bardziej lubiana, potrafi skutecznie zamącić w głowie ludziom o niskiej samoocenie, nie potrafiącym podjąć świadomej decyzji.Wywalą kupę hajsu na gażę dla takiego, ale później coś tam się zwróci.W stanach, celebryci i afiszowanie ich sympatii politycznych, jest na porządku dziennym, dość wspomnieć ostatnie wybory prezydenckie.Do nas, to chyba przyszło stamtąd, zresztą, jak większość "nowinek".

patryk_B

Nie rozumiem po co w ogóle rozpoczynasz taki temat, chciałeś się pochwalić na kogo głosowałeś czy co?

worldstrongestman

Człowieku, a czy Ty zrozumiałeś to co patryk_b napisał??? Czy on napisał na kogo głosował? Dodał tylko słuszną uwagę, że jechanie po aktorze ze względu na poglądy to bezsens

patryk_B

No i brawo za takie podejście.

patryk_B

Bardzo mądrze napisane!

patryk_B

Ferdek w moim miasteczku reklamował garnki:/

patryk_B

Nie głosując popierasz wygranych, czyli nas!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones