Andrzej GrabowskiI

7,7
60 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

... kosztem emerytów. Andrzej Grabowski, co jest powszechnie wiadome, bierze czynny udział w
nabieraniu emerytów przez spółki nielegalnego dewelopingu. Dzwonią do emeryta, zapraszają na
darmowy obiad, biedny emeryt idzie, ogląda najpierw żenujący kabaret Grabowskiego i Pazury, a
potem wdusza mu się komplet garnków za dwa tysiące złotych wart najwyżej 500 zł. Emeryt bierze
kredyt, potem nie ma go z czego spłacać, aż w końcu przychodzi windykator. Pan Grabowski
zaprzeczył, aby miał z tym cokolwiek wspólnego. On tylko dostaje pieniądze za część artystyczną.
Obrzydliwe.

użytkownik usunięty

Chodzi mi o to, że Grabowski się zeszmacił, ponieważ własnym nazwiskiem firmuje oszustwo.

a teraz nagral plyte wiec chyba mu sie znudzilo.

użytkownik usunięty
CienSoulwhore

Bardziej prawdopodobne, że chce się nachapać byle jak i byle gdzie. Dla mnie to świnia, nie człowiek.

Ale to jest dobry aktor ,inna rzecz ze trzeba halturzyc ,bo ambitniejsze filmy sie nie juz sprzedaja. Powiedz mi w czym ma on grac skoro polskie kino jest dopasowane pod widza ,a jakie kino wola polskie masy chyba wiesz.

użytkownik usunięty
CienSoulwhore

To prawda. Tylko dlaczego ludzie akceptują fakt, że on musi zarabiać tyle, ile dostawał z a Kiepskich i parę ról filmowych? Większość aktorów gra w teatrach i dostają mniej niż młody lekarz stażysta. Ja go nie żałuję.

Usłyszałam dzisiaj, że ma być podobno w jury Tańca z Gwiazdami, który podobno przeniósł się z TVN do Polsatu...

użytkownik usunięty
Ponik_Kolny

To wszystko jest żenadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones