Andrzej GrabowskiI

7,7
61 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

Na zadupiu aktorzy grają lepiej od niego-moim zdaniem on jest cały czas sobą ... Żałosna podróba aktora. Nazywając jego aktorem obraża się prawdziwych mistrzów "Holoubek,Gajos,Fronczewski,Sewern.

KINOMANIACZEK_filmaniak

ty kretynie jakie ty masz pojęcie o aktorstwie, byłeś kiedyś na sztuce grabowskiego w teatrze starym?

użytkownik usunięty
KINOMANIACZEK_filmaniak

hah, ale bym się uśmiał, gdybym zobaczył ferda kiepskiego w pitbull'u...

Ty KINOMANIACZEK_filmaniak czy jak ci tam - nie będziesz obrażał mojego ulubionego aktora ! A jeśli chodzi o Fronczewskiego to dla mnie jest on milion razy gorszy od Pana Andrzeja. który jest po prostu ZAJEBISTYM aktorem. A Rodzina zastępcza to w ogóle idiotyczny serialik - nie to co Świat według Kiepskich :)

użytkownik usunięty
Mariola_Kiepska

Właśnie jego wielkim atutem jest to, że wszędzie gra inaczej! Jak ogląda się "Pitbulla" to nie widzi się Kiepskiego, tylko Gebelsa!

chciałoby się dać 'lubię to'

Mariola_Kiepska

Nie zgadzam się. "Pan Andrzej" złym aktorem nie jest, ale nie dorównuje Froncewskiemu. Nie podpieraj się "idiotycznym serialikiem", którym jest "Rodzina zastępcza"... Owszem, jest dość idiotyczny, ale "Świat według Kiepskich" - niemniej. ;)

KINOMANIACZEK_filmaniak

Ty człowieku ślepy jesteś a Świat Wg Kiepskich przesłania ci cały obraz.

KINOMANIACZEK_filmaniak

Bez przesady. :> Chociaż, zgadzam się - Fronczewski jest lepszy. ^^

fey

a ja mysle ze Paris Hilton jest najlepsza

KINOMANIACZEK_filmaniak

Prowokacja. Wg mnie jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy polski aktor. Potrafi zagrać wszystko. Od debila, przez poczciwego tatusia po gangstera. I w każdej roli jest przekonywujący. Ale to jest moje zdanie.
Tak przy okazji, jest jakaś rola, do jakiej Grabowski by się nie nadawał?

artur_r0

Dokładnie, aktor wszechstronny, gra genialnie każda role

artur_r0

dokładnie, swoją drogą ciekawi mnie jakby wyglądał serial Świat wg Kiepskich, gdyby w rolę głównego bohatera wcielił się Fronczewski. Po prostu nie umiem sobie tego wyobrazić.
I nie zasłaniajcie się argumentami, że taki aktor jak Fronczewski nie poniżyłby się do zagrania takiej roli, bo dobry aktor zagra wszystko włącznie z zagraniem zsiadłego mleka (tak, w szkołach aktorskich każą zagrać zsiadłe mleko, więc trzeba się popisać nie lada kreatywnością i wyobraźnią).

KINOMANIACZEK_filmaniak

Naprawdę musisz być bardzo sztywnym człowiekiem. Ludzie lubią aktorów którzy grają w filmach z jajem. Pan Andrzej na co dzień jest jak wiele zwykłych ludzi, jednakże jest wspaniałym aktorem bo potrafi zagrać w śmiesznych jak i poważnych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones