Andrzej GrabowskiI

7,7
61 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski
monikastawinska

Widać, znakomita znawczyni aktorstwa ;-))))))))))))))))))))

użytkownik usunięty
monikastawinska

Ktoś tu ma partyjne klapki na oczach... I bynajmniej nie jest tym kimś pan Grabowski...

monikastawinska

Kolejna nastolatka którą zawiódł PIS, dalej wyrzucaj z siebie kretynizm i rób z siebie idiotkę.

tomucho77

Gość jest The Best. Potrafi się znakomicie wcielić w role komediowe (np. Kariera Nikosia Dyzmy ) jak i zupełnie poważne ( np. Pitbull ). Jak ktoś uważa inaczej - nie ma pojęcia o czym mówi;

monikastawinska

ty idż lepiej obejszyj sobie hana montana czy jak to sie zwie i nie zawracaj dupy swoimi uwagami

monikastawinska

Wiesz ale zmienił wizerunek do gry Gebelsa:D

Kroll95

Nie rozumiem w jakie sposób załorzycielka tematu doszła do wniosku,że Grabowski jest nadęty jak balon i pusty w środku (Zapewne zna go osobiście bardzo dobrze ;p ) .Ale wiem jedno - jaki by nie był. Oceniamy grę aktorską,a nie to czy przypomina balona!

monikastawinska

Zgadzam się, partyjniak. Za popieranie tak szkodliwej organizacji jaka jest PO i Tusk Grabowski jest dla mnie skreslony jako człowiek, zero szacunku.

marcin112

Zgadzam się, partyjniak. Za popieranie tak szkodliwej organizacji jaka jest PO i Tusk Grabowski jest dla mnie skreslony jako człowiek, zero szacunku."

Właśnie tak zachowuje się większość ludzi popierający PiS. Do tych .którzy popierają inne partie ,nie mają szacunku i skreślają ich jako ludzi.
Kompletne dno i żenada.

marcin112

Hahahaaha żałosne co ma aktorstwo do partyjności hahahahaha.

tomucho77

dokladnie!;]

marcin112

gadka PISiora.az wstyd ze tacy bogu oddani ludzie mieszaj innych z blotem,popatrz sobie na marke i celebrytke jak stala sie ta 'biedna' marta k.
az rzygac sie chce!

sanczopansa

Waż słowa chłopcze, Tusk nie płaci wam za obrażanie ludzi tylko za chwalenie tego najgorszego rządu i premiera w historii Polski, nie rób złego PRu.

użytkownik usunięty
marcin112

Ten populistyczny bełkot, którym nas właśnie uraczyłeś zostaw lepiej dla siebie i Tobie podobnym. To jest forum FILMOWE i nie wyjeżdżaj więcej z tymi "rewelacjami". Może i macie łby przeżarte pisowską propagandą, ale chociaż odpuśćcie sobie szerzenia jej tutaj...

Nie popieram żadnej Partii, za to płatne boty czy tuskomatoły przesadzacie już w inwektywach, wiem że przykład bierzecie od Tuska, Palikota, Niesiołowskiego ale proszę o więcej kultury tutaj.

użytkownik usunięty
marcin112

"za to płatne boty czy tuskomatoły"

Popadasz w jakąś paranoję czy mi się wydaje ? Zamiast wietrzyć wszędzie jakieś spiski czy wyskakiwać z Tuskiem, Palikotem i Niesiołowskim, mógłbyś chociaż odnieść się do AKTORSTWA Grabowskiego...

Dokładnie...

To co widzimy powyżej jest politycznym bełkotem który nie ma nic wspólnego z aktorstwem, a to jaką prywatnie popiera partię pan Grabowski lata mi koło wacka... zapewne podobnie myślą inteligentni ludzie którzy nie mieszają polityki z aktorstwem, choć Niesiołowskiego i jego debilizm można zaliczyć pod pseudoaktorstwo...

Dla mnie osobiście liczy się tylko to że Grabowski jest genialnym aktorem a jego życie prywatne mnie nie interesuje - nie jestem paparazzi w przeciwieństwie co do niektórych ludzi którzy wpisują się tutaj i utożsamjają się z tymi zyebami.

użytkownik usunięty
tomucho77

Wszystko prawda, ale taki marcin112 wydaje się tego nie rozumieć. Każdy aktor jest tylko człowiekiem, a każdy człowiek ma takie czy inne poglądy polityczne. Ocenianie aktora tylko i wyłącznie przez pryzmat preferencji politycznych świadczy o krótkowzroczności i głupocie oceniającego.

dokladnie,nie ma co sie wiecej rozczulac na temat marcinka niech chlopina zyje w swoim swiecie,co do grabowskiego uwazam ze jest swietnym aktorem.

marcin112

wazyc to moge slowa w stosunku do kilkuset osob ktore starcilo swoich bliskich w tej katastrofe ,a nie do osoby ktora promuje sie przez smierc swoich rodzicow. i nie mozna zapomniec o gwiazdzie w postaci jarka ktora zamiast zaniesc kwiaty na rocznice pod wawel (o kotry notabene tak walczyl) poszedl pod miejsce pracy watpliwego ex-prezydenta rp.nie wspomne o posmiewisku jaki pisiory zafundowali polsce podczas sporu o krzyz.
takze nastepnym razem jak zaczniesz mieszac z blotem tuska ,komora i palikota zobacz co ta banda pisiorow zrobila z naszym krajem.zreszzta co ci bede tlumaczyl skoro kierujesz sie upodobaniem politycznym w stosunku do aktora ktory osiagnal b duzo w swojej dziedzinie i nie tylko.

sanczopansa

Z tym trollowaniem to zapraszam na forum młodziezówki PO tam bedzie Twoj poziom, nie zaśmiecaj juz filmwebu swoją partyjną propagandą i obrażaniem porządnych ludzi.
Takie wpisy są tak obrzydliwe jak polityczna gra katastrofą jaką robi Tusk i Komorowski, nawet teraz opóźniając raport Millera niby przez brak tłumacza.

marcin112

Zgoda masz rację ale co to ma wspólnego z aktorstwem Grabowskiego ?

marcin112

Też nie przepadam za PO a wręcz nienawidzę ich a PIS też ostatnimi czasy nie popisuje się... idąc twoim tokiem rozumowania a raczej teoriami spiskowymi dziejów które ostatnio głosi PIS na temat Katastrofy Smoleńskiej, zapewne widzisz pana Grabowskiego kiedy w tym pamiętnym dniu gdzieś w tamtym lesie zaczajony w chaszczach z ręczną wyrzutnią ziemia-powietrze zestrzeliwywuje TU-154 M ?

marcin112

ale ty jestes psychiczny. zapytalem ci sie z jaka partia sie utorzsamiasz a tu glucho.a pro po trollowania to sie tym nie zajmuje wyglaszam swoje zdanie i nie mam na celu robienia sztucznej zadymy.co w twoim przypadku jest odwrotne co chwile wyjzezdzasz z nagonka na tuska komora i cala polityka zamiast skupic sie na aktorze ktorego forum nawiedzasz.
nie mam zamiaru uzerac sie z osobnikiem twojego pokroju. fakt ze po robi dziwne akcje z raportami podwyzkami towaru itp jednak nijak sie to ma do wrodzonej agresji i w gruncie rzeczy gulpoty ludzi z pisu,nie pozostaje nic innego jak oddac swoj glos do urny na po.

sanczopansa

Nerwowy z Ciebie troll, niepotrzebnie mnie obrażasz bo docinki płatnych partyjniaków na mnie nie działają.

Pisałem już że nie popieram żadnej partii, ale to co robi PO jest skandalaliczne i niszczące Polskę, wszystkie obietnice Tuska okazały się kłamstwami, nie ma Irlandii, są podniesione POdatki i wszystko drożeje, brak reporm tylko propaganda jak za PRL.

Grabowskiego nie szanuję bo jako osoba publiczna, która decyduję się popierać tak szkodliwą organizację jak PO musi liczyć sie z krytyką, nie jest to osoba prywatna, tylko robi to publicznie w mediach, to jest różnica.

użytkownik usunięty
marcin112

"Grabowskiego nie szanuję bo jako osoba publiczna, która decyduję się popierać tak szkodliwą organizację jak PO musi liczyć sie z krytyką"

Rozumiem, że nie szanujesz A. Grabowskiego ponieważ ma poglądy polityczne odmienne od Twoich. Pomijasz kwestie aktorstwa oraz tego jakim prywatnie jest człowiekiem. Wiesz jak się to nazywa ? DYSKRYMINACJA.

Może Cię zaskoczę , ale wiedz, że Grabowski ma prawo do własnych przemyśleń i własnego zdania. Może głosować na dowolną partię i nie musi się z tym kryć. Piętnowanie człowieka za byle g*wno źle o Tobie świadczy...
Nie lubię gdy aktorzy opowiadają się za jakąś partią , ale każdy z nich ma do tego prawo.

marcin112

'Nerwowy z Ciebie troll'
czytanie ze zrozumieniem opanowane w 100% buahahahahaha

'niepotrzebnie mnie obrażasz bo docinki płatnych partyjniaków na mnie nie działają.'
urojenia i spisek to domena pisowcow napewno nie popierasz tej partii?

notabene jest to przekomiczne wyzwyajc ludzi od ich upodoban politycznych nie majac swoich,rada dla ciebie wyjedz z polski moze inny ustroj albo rzady ci sie spodobaja.
a swoimi watpliwymi pogladami stajesz sie posmiewiskiem na tym forum.

użytkownik usunięty
marcin112

Lepiej bym tego nie ujął :)

A umiesz rozgraniczyć aktorstwo od polityki trollu ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Powiedziałem, zmień nick na KOMUCHO77 on oddaje twoje myślenie trollu.

A ty z btc5 na biggtrollcielebun5.

A gdyby należał do PO to wtedy było by to po twojej myśli trollu.

marcin112

i znowu się powtarzasz

użytkownik usunięty
marcin112

Grabowski może gra debila w Świat Według Kiepskich ale jest mądry bo jest za PO, Tuskiem i Komorowskim a nie za kaczorem. Może PO nie zrobiło tyle rzeczy jakie miało plan zrobić, ale jest lepsze od "Prawa I Sprawiedliwości". kaczor to fałszywy katolik, który w kościele "w imię ojca i syna" a potem kara śmierci w polsce... ;/. Dobrze że PIS nie doszedł do władzy bo by całkim było źle. Gdyby dalej było 2 kaczorów i lepper i oni jeszcze razem z giertychem doszli do władzy tak jak kiedyś to by było całkiem do dupy. A poza tym to jest forum aktora - Andrzeja Grabowskiego , powinno się tu oceniać czy gra dobrze w filmach a nie za jaką partią polityczną jest. A wiadomość do użytkownika "Marcin112" to jest forum o filmach sama strona nazywa się FILMWEB a nie FORUM POLSKIEJ POLITYKI, widziałem już twoje wypowiedzi np. na temat Tomka Karolaka to tak samo jest aktor a nie polityk...

użytkownik usunięty
marcin112

Poza tym już sam twój awatar na profilu świadczy dużo o tobie i twoim rozumie, Sam idź do sejmu najlepiej do PIS czyli do najgorzej partii politycznej w polsce i wygłaszaj tam swoje "prawdy". Jak taki zawzięty jesteś o to na kogo aktor głosuje, to w PIS ci polubią... ;/. Będzie tam o jednego "dobrego katolika i polityka" więcej

marcin112

"Z tym trollowaniem to zapraszam na forum młodziezówki PO tam bedzie Twoj poziom, nie zaśmiecaj juz filmwebu swoją partyjną propagandą i obrażaniem porządnych ludzi"

I kto tu kurna zaczął z "partyjną propagandą" ! .Nikt poza "monikastawinska" i Tobą nie przychodzi mi na myśl.
Rozumiem ,że porządny człowiek to taki ,który nie szanuje drugiego za to ,że woli inną partię.
To ,że ktoś jest osobą publiczną oznacza,że ma nie wygłaszać głośno własnego zdania?
Czasy się zmieniły.
Przypominasz kogoś lekko.
Hitler też nie szanował (zbyt lekko powiedziane) "innych" niż on(i jego kraj) ludzi.

A poza tym -niesamowite! Oceniać źle aktora nie za to jak gra,tylko jaką partię woli.Hahaha

monikastawinska

Andrzej Grabowski to jeden z najlepszych Polskich aktorów. Uwielbiam filmy i seriale z jego udziałem. Mam jego płytę, dobrze sobie radzi jako piosenkarz. W tych czasach gwiazdy show- biznesu żyją na skandalach i romansach, a Pan Andrzej taki nie jest. I chwała mu za to. A co do poglądów politycznych każdy ma inne. Mamy przecież demokrację.

monikastawinska

oj dziewczyno, jeszcze wiele nauki przed tobą .... każdy ma inne gusta , więc nie nakręcaj innych jak pozytywki, bo wy wolicie jakieś walniętych nastolatków, niż naprawdę dobrych aktorów ...

użytkownik usunięty
monikastawinska

Taka prawda. Taki on jest !

A znasz go osobiście trollu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones