Andrzej GrabowskiI

7,7
61 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

jak czytam komentarze ze jest to beznadziejny aktor i czlowiek bo popiera Tuska to żygać sie chce, gówno mnie obchodzi kogo popiera, to nie moja sprawa, jak by popieral Kaczyńskiego to byscie sikali z podniety, to forum filmowe a nie polityczne, Gajos popiera PO, a Zelnik PiS i co z tego?

Przemo00116

ja sie w ogole polityka nie interesuje i rzeczywiscie te komentarze wygladaja zalosnie i niesmacznie. Co ma aktorstwo do polityki. Jak maja cos do powiedzenia panu Grabowskiemu, to niech znajda moze jakis blog jego czy cos a nie idioci tutaj piszecie na FILMwebie

MeMarie

Ajjjjj zawiało grozą hehe żartuje. Oczywiście zgadzam sie z tym lepiej nie mieszać polityki z aktorstwem.

Przemo00116

Polityka a poziom aktorski dwie różne sprawy
Koleś po prostu ma swój pogląd i tyle

Przemo00116

W zupełności się zgadzam! Nie pojmuję o co ludziom chodzi. Filmweb z pudelkiem im się pomieszał.

Przemo00116

nikt nie mówi ,że jest beznadziejnym aktorem ,ale zwyczajnym .pospolitym w tym kraju głupkiem ideowym

Heidi666

sama mu dałam 10/10 ,bo jest genialnym aktorem

Heidi666

Głupkiem ideowym. Bo myśli inaczej niż Ty. Bardzo głębokie przemyślenia. Słyszałaś kiedyś o czymś takim jak szacunek do przekonań? O wolności przekonań? Swego zdania mieć nie można. Bo wtedy już jesteś zmanipulowany. Wolne myślenie to wasze myślenie. Wszystko inne to manipulacja. Każdy myślący inaczej to głupek ideowy. Ty jesteś głupi bo myślisz inaczej niż ja. Takie trochę prymitywne.

Martainn

"Wolne myślenie to wasze myślenie. "
Jakie wasze ?jestem pojedynczą osobą ...
"O wolności przekonań?"
Tak ,a moim PRZEKONANIEM jest mój komentarz ...A twoja nietolerancja w stosunku do mojego przekonania jest tym wszystkim co chciałeś mi przypisać ...

Heidi666

Ile miałaś z testów na czytanie ze zrozumieniem, bo wątpie by było to więcej niż 40-50%.

dawo160496

????????????????
Już dawno skończyłam podstawówkę ,więc w temacie nie jestem ...
Dziwne pytanie ......

dawo160496

?????????????
Dziwne pytanie ...bo podstawówkę już dawno skończyłam .
Więc" błysnąłeś " chcąc minie obrazić ...
Nie ,zmieniam zdanie pytanie nie jest głupie ,pytanie jest hiper głupie

Heidi666

Kolega cię skarcił za to, że bez powodu atakujesz poglądy pana Grabowskiego, a ty odpowiadasz, że to o jest nietolerancyjny, to nie jest normalne. W dodatku cytujesz wyrażenia wyjęte z kontekstu i błędnie je interpretujesz. To nie jest normalne dla osób potrafiących czytać ze zrozumieniem.

dawo160496

trafnie je interpretuje ,a twoja NIETOLERANCJA nakazuje Ci twierdzić inaczej ...Cóż to ,że napiszesz nieprawdę nie spowoduje ,że lepiej się poczujesz ,więc nie wiem po co Ci to .."W dodatku cytujesz wyrażenia wyjęte z kontekstu i błędnie je interpretujesz. "Jak cytując zdanie można wyjąc je z kontekstu ?hahahahah
Pokaż które wyjęłam z kontekstu i jeszcze na koniec źle zinterpretowałam .
Weź się i zdecyduj ,czy chcesz mi wmawiać wyjmowanie z kontekstu ,czy złą interpretację ...Jak się chce komuś coś imputować ,to robi się to umiejętnie (taka rada )
"Kolega cię skarcił za to" śmiech na sali , jakoś nie czuje się dotknięta ,nikt z odwiedzających te forum nie jest w stanie nawet się do tego zbliżyć ...Kolega w najlepszym przypadku zrobił z siebie ignoranta ..
Choć możesz znaleźć dla siebie szansę :dzisiaj wybłagali żeby zamknąć mój wątek na profilu Grabowskiego ,z bezsilności i braku argumentów ...Nie wiem co jest smutniejsze uciekanie się do błagania moderatorów o usuwanie mojego wątku ,czy też niemoc w dyskusji ze mną .
Więc jak już nie wyrobisz zawsze możesz polecieć z płaczem do moderatora ,ale tak robią największe cieniasy ...

Heidi666

1. W twej głowie nic nie ma sensu.
2. Tak cytując można wyjąć z kontekstu.
3. Znowu robisz to samo.
4. "Wolne myślenie to wasze myślenie" chodzi ludzi o podobnych poglądach do twoich.
""O wolności przekonań?"
Tak ,a moim PRZEKONANIEM jest mój komentarz ...A twoja nietolerancja w stosunku do mojego przekonania jest tym wszystkim co chciałeś mi przypisać ..."
według ciebie upomnienie o tolerancje jest przejawem braku tolerancji. Gratuluję!
............................................________
....................................,.-'".............. .....``~.,
.............................,.-"...................... ............."-.,
.........................,/................................. ..............":,
.....................,?..................................... .................\,
.................../........................................ ...................,}
................./.......................................... ............,:`^`..}
.............../............................................ .......,:"........./
..............?.....__...................................... ...:`.........../
............./__.(....."~-,_........................... ...,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_................ ....,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~- ,},.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`.... /"............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}.... ........../
............(....`=-,,.......`........................(..... .;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\... .../\
.............\`~.*-,.....................................|,. /.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|. .............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,........................ ...`\..............__
.....................................`=-,................... ,%`>--==``
........................................_\..........._,-%... ....`\
...................................,<`.._|_,-&``..... ...........`

Przemo00116

Zgadzam się z Tobą. To nie jest fotka żeby oceniać wygląd ani forum polityczne do oceniania poglądów.

paczi88

od oceny jest "Twoja Ocena " ,a forum nie koniecznie ,więc nie ustawiaj tu nikogo .
Możesz co najwyżej ustawić siebie i nie udzielać się tutaj

Heidi666

Nie wiem po co te nerwy. I przede wszystkim nie mów mi co mam robić.

Heidi666

to jest sugestia ,a nie nakaz ....
Ale jak chce się komuś dosrać to trzeba od razu imputować ,prawda ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones