Jan Miodek

Jan Franciszek Miodek

6,8
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jan Miodek

Na pewno znalazłoby się szereg dziedzin w których Profesor Miodek jest najlepszy ale w kulturze
osobistej i w wysławianiu się jest na 1 miejscu dla mnie. Nr. 1

pozdrawiam fanów i samego Profesora.

nudecroft

Profesor Blarczyklepszy jest wedlug mnie i przy okazji nie donosił na kolegów.

maciej2801

A Profesor Miodek donosił?

nudecroft

tak bbylo o tym głośno. Przeciez go odsuneli po tym jak to wyszło na jaw z Tv powroócił niedawno

maciej2801

sorry za dwa b i o. Teoretyccznie Ubek co potem zeznawal mówił, że nie donosił, ale wiesz jak to jest. wałęs tez niby nie donosił a motorówka marynarki sama go przywiozła na strajk do stoczni

maciej2801

Trochę szkoda, wydawał się być porządnym gościem. Ja tam nic do niego nie mam, dobry polonista a jeśli zszedł na złą drogę to trudno. Chyba mu jakoś to wybaczę. Każdy ma prawo do błędów.

Wałęsa natomiast to totalnie się skompromitował a jeśli chodzi o Prof. Miodka to Miodek wręcz masakruje wałęsę klasą i kulturą osobistą.

nudecroft

mnie zawsze denerwowała maniera Prof. Miodka, a Prof. Bralczyk to taki dobry dziadek miło się go słucha

maciej2801

Każdy z nich ma inną osobowość, owszem Prof. Miodek ma taką manierę ale mnie ona nie przeszkadza.

nudecroft

Liczebniki porządkowe w zapisie cyfrą arabską piszemy z kropką, zatem powinniśmy napisać "na 1. miejscu".
Pozdrawiam fanów języka polskiego.

Miszczu 92

Dodatkowo skrót "nr" kończy się na tę samą literę co pełne słowo, zatem zapisujemy go bez kropki. W odmianach poprawne jest zapisywanie z kropką, jak i z końcówką, np. dla odmiany "numerem" napiszemy "nrem" lub "nr.".
"Szereg" jest rodzaju męskiego, więc "znalazłby", a nie "znalazłoby".
Również, przed spójnikiem "ale" stawiamy zwykle przecinek.
Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy kropką.
W dalszym ciągu pozdrawiam.

Miszczu 92

Być może jest tak jak piszesz. Nie neguję tego ale zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones