PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011879}
6,7 9 799
ocen
6,7 10 1 9799
6,0 3
oceny krytyków
Gang Zielonej Rękawiczki
powrót do forum serialu Gang Zielonej Rękawiczki

Lekki ale mądry. Wreszcie osoby starsze mają czas ekranowy miło się ich ogląda. Potrzebna jest taka tematyka. I och, jak oni wszyscy pięknie klną! Młodzi nasi aktorzy nie mają połowy tej charyzmy co Ci tutaj starsi.

ganimedes69

Dzięki za zachęcenie do obejrzenia :)

ocenił(a) serial na 7
ganimedes69

Dokładnie, cudownie, że odświeżyli plejadę czasem dość mocno już zapomnianych aktorów. Poza tym serial, który chętnie obejrzy młodzież, rodzice i dziadki. Do śmiechu, do wzruszenia, o poważnych tematach i o bzdurach - wbrew pozorom trudno jest taki serial zrobić i wielokrotnie się nie udawało.

adamcpdst

Dobrze napisane zapomniałeś AKTOROW !! Moim skromnym zdaniem w serialach nie grają a pojawiają sie ludzie z łapanki…jak nazywa się castingi

ocenił(a) serial na 7
ganimedes69

Dokladnie, generalnie bardzo fajny serial, z bardzo ważnymi kwestiami spolecznymi tak pomijanymi w naszej krainie mlekiem płynącej( sarkazm)

ganimedes69

Ten komentarz wystarczy mi, żeby tego nie oglądać. Kiedy już myślałam, że może to coś więcej niż typowo nizinowe polskie popłuczyny przeczytałam.. jak oni klną. No oczywiście. Na czym innym mógłby opierać się jakikolwiek polski scenariusz.

schantelle

Poważnie ? Odrzuciło cię tylko dlatego że klną ? Zastanawia mnie na jakiej ty chmurce w niebie żyjesz że u ciebie w otoczeniu w Polsce nie używa wulgaryzmów . Można kląć i kląć ja wszystko rozumiem ale nie lubię u ludzi takiej pruderii że "Oj joj klną jaki jestem zgorszony " . Od razu mówię serialu jeszcze nie widziałem ale wzmianka o "pięknym klnięciu " mnie zaintrygowała a nie zgorszyła . Umówmy się inaczej się patrzy na film gdzie banda dresów klnie co drugie słowo a inaczej gdzie 60 letnia pani użyje wulgaryzmu dla podkreślenia czegoś w punkt . Wiele zależy też od stylu wypowiadania wulgaryzmu dla mnie

Cobros

Uderz w stół jak widzę. Mnie nie zaintrygowała, bo raczej świadczy o tym, że produkcja nie odróżnia się od pozostałych. To nie jest kwestia zgorszenia, tylko płytkiego i prostego wręcz podejścia i świadomości twórców. Nikt nie twierdzi, że ludzie nie klną. Ale w polskim kinie jest to zjawisko zdecydowanie przerysowane, oscyluje wręcz na granicy prostactwa. Niezależnie od tematyki, gatunku i roku produkcji - w polskim filmie na pewno nie zabraknie przekleństw, i zwykle też, wódy i niemieckich samochodów. Jeśli Twoje środowisko klnie tak jak na polskich filmach, to raczej należy współczuć Tobie i Twojej „bańce”.

schantelle

Wszystko rozumiem ale z tego co również zrozumiałem ty nawet tego serialu nie widziałaś a już oceniasz że gówno bo klną tak to zrozumiałem . Oczywiście masz prawo tylko uważam że to tak trochę głupio oceniać całe polskie kino przez pryzmat filmów Patryka Vegi czy "komedii " Łepkowskiej . Ciekaw jestem jak dla ciebie wyglądałby dobry polski film ? Mam takie podejrzenie że dla ciebie dobry polski film nie mówiłby o Polakach bo ciebie denerwuje cała polska przaśność . No ale co ja tam wiem przecież ja jestem tylko prostakiem w swojej prostackiej "bańce " oglądającym filmy dla prostaków .

schantelle

oczywiście, w żadnych filmach innej narodowości nie przeklinają, tylko w polskich XD

schantelle

Moim zdaniem nie należy wrzucać każdej produkcji do wora z napisem gniot tylko dlatego tylko, że w filmie przeklinają. Może lubisz innego rodzaju kino (sądząc po zdjęciu tła na profilu) i masz do tego prawo, ale przecież to nie oznacza, że każdy film czy serial z przekleństwami w tle niewart jest oglądania.

ocenił(a) serial na 7
schantelle

a co mają Izerami jeździć?

Cobros

Dobre masz poczucie humoru podoba mi się odpowiedz !

ocenił(a) serial na 7
schantelle

Ach, co za strata, już prawie zachęciłem ale jednak nie. Bardzo mi przykro, musiało to bardzo zaboleć skoro trzeba było, aż napisać złorzeczący komentarz. Najpierw to proszę obejrzeć i wtedy się wypowiedzieć o serialu, a klnięcie watkiem głównym nie jest a tylko smaczkiem który ktoś zauważa i ktoś docenia. Może gdybyś obejrzała serial i usłyszała że można pięknie przeklinać to byś zmieniła zdanie. To zwyczajna cześć języka i jeśli chcemy mieć na ekranie żywe postacie to one też powinny kląć w stosownych chwilach i w serialu też tak się dzieje. I nie klną jak dresy spod bloków tylko ładnie, po aktorsku i trzeba na to zwrócić uwagę bo młodsi aktorzy już tak nie potrafią i uważam że trzeba to docenić. Naprawdę proszę o zastanowieniu się nad zmianą perspektywy, bo świat sie powoli wali i jest tysiąc kłopotów, tymczasem gorszy cię,, mówienie brzydkich '' słów. To śmieszne. Poza tym nieładnie też tak generalizować że uuuu polskie scenariusze oczywiście okropne wszystkie bo co w tej polsce może być. Naprawdę, niedojrzała postawa. Jak widać po komentarzach serial się broni, a Twój komentarz już nieszczególnie.

ocenił(a) serial na 8
schantelle

To dość w sumie zabawne. Wpis świadczący o tym, że się zupełnie nie zrozumiało komentarza, do którego się odnosi. Może nie ta wrażliwość. A szkoda, bo serial bardzo intrygujący, odświeżający, niesztampowy i wnoszący trochę subtelnej radości i delikatnego ciepła w te jesienno-zimowe wieczory.

ocenił(a) serial na 7
schantelle

To proponuje serial obejrzeć. Też nie lubię wulgaryzmów w polskich filmach ale tutaj są użyte ze smakiem i w punkt. I o dziwo mało. Na 8 odcinków usłyszałam może tyle samo przekleństw. Nie wiem, nie pamietam ale było ich tak mało, że nie mam czego pamiętać. Ale najlepiej ocenić przed seansem i nara…

ocenił(a) serial na 8
schantelle

Jestem postrzegana przez moje otoczenie jako bardzo kulturalna osoba co nie znaczy, że kiedy trzeba zakląć to mdleję jak dziewica z XIX wiecznego romansu. Grunt, że wulgaryzmy w tym serialu mają sens i są adekwatne do sytuacji. Tak radykalne postrzeganie tego tematu pasuje jedynie do pretensjonalnej nastolatki, ale absolutnie nie przystoi dorosłej kobiecie.

schantelle

Typowo polskie to oceniać coś czego się nie obejrzało albo nie przeczytało , pani się ukrywa pod egzotycznym nickiem schantelle a powinno być Inżynier Mamoń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones