Gang Zielonej Rękawiczki (2022)
Gang Zielonej Rękawiczki: Sezon 1 Gang Zielonej Rękawiczki sezon 1, odcinek 2

odcinek 2

6,6 246
ocen
6,6 10 1 246
Gang Zielonej Rękawiczki
powrót do forum s1e2

Jakie to są w końcu czasy? Na początku myślałam, że koniec komunizmu (telefon w domu jednej z bohaterek, samochody podczas napadu itd.), potem że lata 90. (wygląd domu tego bogacza, wszechobecne łapówkarstwo, zatrudnianie pracowników praktycznie na czarno), potem zobaczyłam telefony z łączem internetowym, drony, płaskie monitory... Z muzyką różnie, rozumiem, że jest tam sporo współczesnych kawałków, ale na razie pasują do ogólnej atmosfery. Pozdrawiam z trzeciego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
DagnaMara

Też się nad tym zastanawiam. Miałam tak samo. Najpierw myślałam, ze jakieś lata 90te, potem ze jednak współczesne lata a teraz na 6tym odcinku znowu mam zagwozdkę…

Dorota3012

Ja już jestem po całości dawno i pamiętam, że byłam bardzo zawiedziona. Ten serial miał potencjał, ale nic się tam nie zgadza. Lata są współczesne, ale stylizowane na wszystkie wcześniejsze dekady... nawet wiek bohaterek, moim zdaniem, jest dziwnie ustalony. Bo jeśli to wszystko dzieje się np: w 2020 roku, a w którymś odcinku pada, że one walczyły razem w powstaniu... to ile one mają lat? Między 1944 a 2020 jest już 76 lat... a pewnie były już wtedy nastolatkami...

ocenił(a) serial na 7
DagnaMara

A może to jednak lata 90te? Tylko sobie uwspółcześnili. Bohaterki rzeczywiście nie wyglądają na babcie, które miałyby walczyć w powstaniu. W którym odc to padło?

Dorota3012

Nie pamiętam w którym, chyba rozmawiały z tą zarządzajacą domem seniora.

ocenił(a) serial na 7
DagnaMara

Musiałbym zobaczyć jeszcze raz ale wydaje mi się, że to była ściema z ich strony w kierunku dyrektor.
Poza tymi czasami niewiadomo jakimi serial dla mnie na plus i czekam na 2 sezon.
Może to nie miał być serial umieszczony w jakichkolwiek ramach czasowych? Stąd te mata 90te i najnowsze Iphony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones