Gang Zielonej Rękawiczki
powrót do forum 1 sezonu

Od pierwszego odcinka razi mnie dopasowanie ram czasowych. Samochody, zakłady lata 80te, a tu nagle plaskie tv i smartfony... Serio w kogoś wyobrażeniu dzisiejsza polska tak wygląda? (Jest nawet godło i nasza waluta wiec lokalizacja pewna)... Można było osadzic film we wczesnych latach 90 i byłoby ok... Dno

ocenił(a) serial na 10
Lu_2s

coś ci sie pomyliło, serial rozgrywa się w latach 90.

voltaire78

Już w pierwszym odcinku w hotelu były płaskie telewizory, w Polsce pojawiły się na przełomie milenium, napewno nie w momencie w którym na drodze jeździły auta rodem lata 80te. W każdym pojawia się smartfon minimum 2010, do tego drony :)

Lu_2s

aż sobie obejrzałem na podglądzie 4 odcinek bo może faktycznie się czepiam... Ale dron lata aż miło 

Lu_2s

Ja też to zauważyłem. Ale od ieram jako celowy zabieg 'odrealnienia' świata filmowego. Takie celowe pomieszanie elementów z różnych epook.

ocenił(a) serial na 8
Lu_2s

Jejku bo to nie jest serial realistyczny. To jest celowe. Od razu to widać choćby po samochodzie citroenie ze jest styl retro. To taki celowy zabieg jako że serial dotyczy ludzi starszych to towarzyszą im starsze przedmioty. Starsze - ALE NA CHODZIE! I o to chodzi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones